<< Zobacz wszystkie upominki
<< Zobacz inne z Mogilany

8 red heart.jpg makro makro

CZERWONE KOLCZYKI SERDUSZKA

Urocze kolczyki ceramiczne w kształcie czerwonych serduszek umocowane na sztyftach wykonanych z antyalergicznej stali szlachetnej (w komplecie baranki ze stali szlachetnej i silikonu).

Ceramiczne elementy pokryte zostały intensywnie czerwonym, błyszczącym szkliwem efektowym.

Kolczyki wykonane zostały według autorskiego projektu. Piękne, żywe kolory czynią je niezwykle wyjątkowym i przyciągającym uwagę dodatkiem!

Elementy ceramiczne wykonane zostały własnoręcznie z wysokiej jakości czekoladowej gliny, widocznej na odwrocie kolczyków. Były dwukrotnie wypalane w piecu ceramicznym.

Wykończenie kolczyków wykonane zostało z wysokiej jakości elementów – sztyftów antyalergicznych ze stali chirurgicznej oraz baranków wypełnionych silikonem, co ułatwia użytkowanie kolczyków i sprawia, że motylki stabilnie leżą na sztyftach.

Wielkość elementów ceramicznych: 8 x 9 mm, długość sztyftów: 1,6 cm.

Wykorzystane materiały: glina czekoladowa Goerg und Schneider, szkliwo ceramiczne, bigle i baranki ze stali szlachetnej, ekologiczne pudełko z naturalnym wypełnieniem – wełną drzewną, etykietka prezentowa.

Metoda produkcji: kolczyki zostały wykonane ręcznie. Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty produkt gotowy do wysyłki.

To solidna, elegancka i wyrazista ozdoba! Idealne kolczyki dla kobiet ceniących sobie wyjątkowy styl i niebanalną biżuterię.

Ostatnie zdjęcie prezentuje sposób pakowania kolczyków.

Kolczyki mogą być idealnym prezentem z okazji walentynek, rocznicy, imienin, czy urodzin lub gdy chcemy wręczyć bliskiej osobie coś naprawdę wyjątkowego. Polecam!

Proces produkcyjny elementów ceramicznych:

Żadna z ozdób nigdy nie jest dokładnie takie sama, dlatego nasza ceramika jest unikatowa!

Wszystkie dekoracje ceramiczne są dziełem naszych rąk, które sprawiają że kawałek szarej gliny zamienia się w kolorowe, wyjątkowe i solidne ozdoby.

Świeża glina jest bardzo plastyczna, można ją dowolnie formować, a gdy wyschnie staje się twarda, lecz bardzo krucha. Dopiero w temperaturze 950 stopni glina spieka się i utwardza. W tej fazie przystąpić można do nadawania pracom kolorów szkliwami ceramicznymi. Ostatni wypał w temperaturze około 1100 stopni sprawia, że nasza ceramika nabiera ostatecznej trwałości i prezencji.

Kontakt:

Ceramika-GAIA

ceramika.art.gaia[]gmail.com

www.facebook.com/ceramika.GAIA

Wysyłka