<< Zobacz wszystkie upominki
<< Zobacz inne z Wrocław

Lodowy renifer6 scaled

ASSA – Anna Sadziak Studio Artystyczne

Jeżeli interesuje Cię wzbogacenie Twojego wnętrza o unikalny element dekoracyjny albo chcesz podarować komuś nietuzinkowy prezent – trafiłeś we właściwe miejsce. W mojej pracowni zajmuję się projektowaniem i wykonywaniem wyjątkowych dodatków do wnętrz, głównie ceramicznych oraz z betonu architektonicznego.

– Unikatowy projekt, unikatowy egzemplarz
Wszystkie wzory są moimi projektami. Każdy produkt pomimo zastosowania tych samych materiałów, nieznacznie różni się, co czyni go wyjątkowym i niepowtarzalnym.
– 100% ręczne wykonanie
Każdy produkt tworzony jest ręcznie, co jest metodą pracochłonną i umożliwiającą uzyskanie doskonałej precyzji w efekcie końcowym. Ręczne tworzenie produktów pozwala jednocześnie na indywidualne podejście do osób składających indywidualne zamówienia, a zaangażowanie w proces tworzenia i dbałość o detale, sprawia, że jakość wykonania jest na najwyższym poziomie.
– Gwarancja autentyczności
Produkty posiadają specjalnie zaprojektowane, najwyższej jakości hologramy, zawierające indywidualne numery i logo pracowni ASSA. Dodatkowo można otrzymać certyfikat autentyczności pracowni.

Zapraszam do kontaktu oraz do odwiedzenia mojej strony na Facebooku
https://www.facebook.com/101227288321711/

Wysyłka

Pakowanie upominkowe

Kartka z życzeniami

Sprzedaż stacjonarna

Przykładowe zdjęcia